MIBCON žije v květnu zdravě

MIBCON žije v květnu zdravě

Jaro je tady a s ním i nová energie. Takže jezdíme do práce na kole a snídáme zdravě.

Image title

V květnu jsme si v rámci firmy vyhlásili akci „CESTA DO MIBCONu ZDRAVĚ“. Zní to pravda docela vznešeně, v praxi to ale zkrátka a jednoduše obnáší, že Mibcoňáci zase jednou dělají něco pro zdraví, srandu a týmového ducha. Snažíme se trochu víc sportovat a snídat zdravě.

V celostátní soutěži Do práce na kole máme tři soutěžní týmy: Borce ze severu a Letné, ERPáky a Jižní ghetto.

Jako někdejší pražský cyklozaměstnavatel roku máme na co navazovat. Zároveň nám zdaleka nejde jen o sportovní výsledky, ale i o dobrou náladu. Máme i vlastní mibconí soutěž "MIBCON bez SPZ".

A protože někteří kolegové na naše sídlo v pražských Hodkovičkách přijíždějí z větší dálky, jiní rozvážejí autem děti do školy, obě akce jsme letos mírně rozšířili. Vnitrofiremně počítáme i rozličné výkony, které během dne Mibcoňáci podají třeba na nedaleké cyklostezce, a je jedno jestli pěšky, na kole, kolečkových bruslích či koloběžce. Hlavní je prostě celý den jen nesedět.

Image title

Na květen jsme si také naordinovali zdravé snídaně. Už jsme měli brokolicovou pomazánku s česnekem, tmavé pečivo a mrkvový salát, a také třeba osvěžující pomazánku z červené řepy doplněnou o mísu jablek. Kdo se nezalekl hýřících barev a pomazánky vyzkoušel, byl příjemně překvapen, jak chutné může zdravé jídlo být.

Příležitost zasportovat si budeme mít taky v rámci neformální části firemního setkání na konci května.

Tak ať nám ten zdravý životní styl vydrží, ideálně nejen v květnu!

Mohlo by vás zajímat