Mibcon jako zlatý partner SAP Innovation Day pro Supply Chain 2024

Mibcon jako zlatý partner SAP Innovation Day pro Supply Chain 2024

28. 5. 2024 jsme na konferenci společnosti SAP prezentovali naše řešení pro automatické přidělování práce na mobilní terminály skladníků nad SAP EWM.

Konference SAP Innovation Day for Supply Chain byla hlavním letošním setkáním SAP expertů v oblasti řízení dodavatelských řetězců a výrobních procesů a zástupců předních výrobních a logistických společností využívajících systémy společnosti SAP. Společnost Mibcon byla jedním z hlavních partnerů tohoto eventu a zároveň prezentátorem.

Konference se zaměřovala na klíčová témata, která v oblasti dodavatelských řetězců rezonují:

  • digitalizace skladování v rámci platformy SAP S/4HANA,
  • optimalizace výrobních procesů pomocí moderních technologií a
  • efektivní správa změnových procesů v SAP řešení.

Jedním z obsahových pilířů konference byla prezentace našeho solution architekta Martina Prokopa, v níž představil řešení pro automatické přidělování práce na mobilní terminály skladníků umožňující dynamicky, optimalizovaně a napříč frontami přidělovat skladové zakázky na základě komplexní analýzy vstupních informací a priorit.

Image title

Během dvacetiminutové prezentace Martin provedl posluchače tématem obsluhování skladových zakázek a možnostmi optimalizace činnosti skladníků při využívání manipulační techniky a s ohledem na priority zakázek. Vysvětlil, na jaká úzká místa naše řešení reaguje a v čem rozšiřuje možnosti standardu SAP EWM. 

Automatické přidělování práce na mobilní terminál je jedním ze 17 add-on řešení pro SAP EWM, které Martin Prokop a jeho WMS tým za svou dlouholetou praxi ve skladové logistice připravili. (Více o nich najdete například zde.

Soudě podle ohlasu a četných dotazů v přestávkách po prezentaci naše řešení účastníky konference zaujalo. Potvrdilo se, že české výrobní podniky možnosti optimalizace skladových procesů v dnešní době digitalizace a tlaku na úspornější provoz zajímají. 

Máte zájem o pdf prezentace? Ozvěte se nám! Rádi vám ji zašleme.

Image title