Naše add-on řešení pro SAP EWM

Naše add-on řešení pro SAP EWM

Přehled možností rozšíření systému SAP EWM a optimalizací pro skladové procesy, které nabízíme.

Standardní řešení SAP EWM pokrývá velkou šíři procesů a specifických požadavků. Bohužel se ale v praxi ukazuje, že reálný život je o něčem trochu jiném. Že je potřeba některé standardní kroky složitě přeskakovat a naopak některé zákaznické požadavky se nedají standardní funkcionalitou pokrýt. Vzniká tak prostor pro specifická řešení na míru zákaznickým požadavkům. A protože se takovým požadavkům věnujeme již přes 20 let, víme, které z nich se opakují prakticky na každém projektu.

Pro takové úkoly připravujeme add-on řešení, která se postupnými implementacemi zdokonalují a dávají našim zákazníkům velkou přidanou hodnotu, ověřenou mnohaletou zkušeností.

Rádi bychom ve stručnosti představili některá z nich, která dělají naše zákazníky efektivnějšími a naše projekty úspěšnějšími. Implementujeme totiž ověřená řešení na bázi systému EWM, nikoli pouze EWM systém samotný.


Řízení práce

Automatické přidělování práce na mobilní terminál napříč frontami pomocí mib:EWM logiky, s optimalizací plnění termínů a minimalizací přejezdů s prázdnou

Automatický návrh změny manipulační techniky pracovníkovi podle priorit skladu


Rozšíření monitoru skladu pro lepší přehlednost, doplnění informací a funkcí


Inbound

Čtečková aplikace pro kontrolu, aktualizaci a doplňování logistických dat zboží

Zásadní zrychlení a zjednodušení procesu příjmu pomocí mobilní aplikace

Příjem obsahu míchaného obalu (palety, krabice), kde je více kusů různých artiklů, které nejsou srovnané po artiklech vedle sebe. Cílem je skenovat obsah obalu postupně tak, jak ho dodavatel zabalil. Není tedy nutné nejprve obal rozbalit a roztřídit jednotlivé artikly k sobě pro spočtení jejich celkového množství.

Automatický návrh rozdělení přijímaného množství na uskladnění do vychystávací pozice a do rezervní zásoby pro doplňování

Možnost změny velikosti skladových míst na polici Kardexu v grafické podobě přímo z mobilního terminálu během skladových pohybů.


Outbound

Skenováním EAN každého kusu při pickingu se zároveň přičítá vypickované množství.

 Doplňkové funkce ke standardní Fiori aplikaci balení v expedici.

  • Paperless výdej po pickingu
  • Okamžitý výdej a zaúčtování čtečkou
  • Storno výdeje a zpětné uskladnění ze čtečky


Interní řízení

  • Společná EWM zásoba pro více závodů


Labor management a Reporting

  • Hodnocení výkonů pracovníků
  • Kokpit skladu jako nástroj operativní kontroly
  • Custom Fiori KPI's


Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se nám e-mailem nebo na Linkedinu.