Mobilita

Mobilita

Úspěch podnikání dnes závisí i na tom, nakolik umí společnost využít možností, které dávají mobilní IT řešení na míru.

Mobilní technologie za pouhých 20 let zásadně a nevratně změnily způsob, jakým lidé žijí, komunikují i podnikají. Žijeme v době mobilní. Mobilní telefon má dnes na světě více lidí, než kdy mělo pevnou linku. Čísla mluví jasně. 7 miliard lidí mělo koncem roku 2014 uzavřeno 6,8 miliard mobilních smluv, což znamená více než 100 % penetraci ve vyspělých zemích a téměř 90 % penetraci v rozvojových zemích (data: ITU). Počet smartphonů raketově roste.

mib:SALE a mib:DRIVE

Pro ty firmy a podniky, které chtějí naplno využít možností mobility, jsme vyvinuli na českém trhu unikátní mobilní aplikace. Jedná se o řešení na míru mib:SALE pro obchodní zástupce a mib:DRIVE pro řidiče. Nezáleží na tom, zda máte, či nemáte SAP, naše řešení spolehlivě fungují v obou případech, jak potvrzují naši klienti Velkoobchod GECO a Pivovar Lobkowicz.

SAP Fiori

Jde o nové, uživatelsky přívětivé webové rozhraní SAPu, k němuž je licence zdarma. Naši klienti oceňují zejména uživatelskou jednoduchost a moderní uživatelskou zkušenost. Fiori svou flexibilou, designem i univerzálním použitím úspěšně boří image SAPu jako těžkého neohrabaného obra. Více v rozhovoru Fiori by se mistru Leonardovi líbilo.

Mohlo by vás zajímat