Business Intelligence

Business Intelligence

Datové sklady, Analytics, ETL. Zvyšte IQ svého byznysu pomocí vysoce výkonných datových skladů, řešení SAP Analytics Cloud a pokročilých reportovacích nástrojů od společnosti SAP.


Datové sklady


SAP BW/4HANA

Vysoce výkonný datový sklad pro reporting a plánování. Umožňuje konsolidovat a reportovat data ze SAP a nonSAP aplikací.

SAP Datasphere

Vysoce výkonný datový sklad v cloudu, navíc orientovaný na business uživatele. Jeden produkt obsahující zákaldní nástroje - pro ETL, ukládání dat, data governance, reporting a plánování.

SQL datový sklad

Potřebujete vybudovat datový sklad, exportovat data do externích aplikací a databází? I v SAP to můžete udělat prostřednictvím standardního SQL přístupu.Analytics


SAP Analytics Cloud

Moderní cloudové řešení pro reporting, plánování nebo prediktivní analýzy.


SAP BusinessObjects

On-premise reportovací nástroj s výbornou konektivitou na SAP aplikace a řešení. Umožňuje spojovat a reportovat data z různých datových zdrojů, rozesílat reporty emailem, vytvářet pixel perfect reporty.


SAP S/4HANA Analytics

Obohacuje SAP S/4HANA o nové reportovací a analytické možnosti. Pomůže vám, pokud máte nové požadavky, které nepokrývá standardní analytický obsah na S/4HANA.ETL


SAP Data Services

SAP Data Services je řešení, které pomáhá exportovat data ze SAP aplikací. Jde o silný ETL nástroj (Extract, transfer, load) s mimořádně širokou konektivitou, díky kterému nebudete limitováni jen samotným ETL.