Přechod do cloudu

Přechod do cloudu

Pojem digitální či cloudové transformace nás provází už roky. Reálné nasazení technologií, jež jdou s takovou proměnou ruku v ruce nebo ji přímo facilitují, je však pravidelně velkou výzvou pro všechny společnosti. Rádi vám s ním pomůžeme.

Jak zvládnout digitální transformaci nebo přechod do cloudu bezbolestně a efektivně? Jak vhodně a rychle reagovat na změny interní (nové technologie, personální řízení…) nebo externí (nákupní zvyky zákazníků, nové platební či logistické systémy…)?

Za více než 20 let zkušeností v projektech nasazení SAP produktů máme široké znalosti systémů SAP i jejich technologické hloubky, pravidelně si osvojujeme a rozvíjíme nejnovější trendy a inovativní produkty, abychom je mohli vhodně použít pro správné nastavení architektury SAP. Disponujeme týmem cloud odborníků, kteří vám pomohou s prvními kroky ve využití cloudu a plánování inovativních projektů.

Platforma

Transformace podniků probíhá z mnoha externích i interních systémů, ale vždy vyžaduje systémovou agilitu, která umožní organizacím rychle reagovat na změny trhu nebo potřeby.

SAP tyto tendence vnímá, a proto staví platformu, která nabídne univerzální služby, se kterými lze aplikace a řešení vhodně projit, aby pokryly složitější úlohy a procesy a přitom zůstaly dostatečně rozšiřitelné či upravitelné.

SAP Business Technology Platform (SAP BTP) nabízí široké a univerzální portolio cloudových služeb, které jsou základem pro vývoj a nasazení řešení s požadovanou integrovatelností, konektivitou a rozšiřitelností pro specifické procesy a požadavky zákazníků. Cloud platforma nabízí vhodný základ pro implementaci inovací do podnikových procesů.

SAP BTP je jednotná platforma, která poskytuje flexibilitu pro připojení a rozšíření široké sady technologií, dat a procesů SAP a jiných společností - tím je vhodná i pro podporu hybridních architektur.

Součástí dostupných služeb je také široká paleta inteligentních digitálních technologií, jako je umělá inteligence (Artificial Intelligence - AI) a strojové učení, sítě internetu věcí (IoT), pokročilá analytika a robotika, mají sílu znovu objevit, jak pracujeme a podnikáme - a jak se společnosti stýkají se svými zákazníky a světem.

Image title

 SAP Cloud Aplikace (SaaS)

Tak jako je připravena platforma pro rozvoj, rozšíření, integraci či analytiku, tak má SAP stále i portfolio aplikací tzv. Intellligent Suite, které jsou nyní dostupné primárně v cloudu, pro které lze platformu vhodně používat. MIBCON jako ověřený partner disponuje zkušenými týmy konzultantů pro všechna uvedená řešení a jsme připraveni pomoci k vaší digitální transformaci pomocí ověřených platforem.

Řízení firemních procesů – SAP S/4HANA Cloud

Personalistika – SAP SuccessFactors

Vztah se zákazníky – SAP Commerce Cloud, SAP Marketing Cloud, SAP Sales and Service Cloud

Analytika a plánování – SAP Analytics CloudUkázky využití BTP

Týmy cloud architektů, konzultantů a vývojářů ve skupině MIBCON denně pracují na rozvoji inovativních nástrojů pro konkrétní potřeby a výzvy podniků v dnešní době. Pravidelně našim zákazníkům poskytujeme nová řešení k rozšíření jejich primárních systémů, zefektivnění procesů nebo zlepšení rozhodovacích procesů managementu firem.

Use cases: 

mib:COVID-GUARD

eNeschopenka

Data Privacy and Protection for SAP

Image title

Partnerství

Projekty cloudové transformace není možné dělat nejen bez vzájemné důvěry mezi dodavatelem a zákazníkem, ale i bez náležité podpory dodavatele vhodných technologií. Dlouhodobě jsme jeden z největších partnerů SAP na českém a slovenském trhu, v posledních letech rozvíjíme tento vztah i pomocí iniciativy SAP Cloud Focus Partner, jehož jsme členem.

Image title

SAP Store

V rámci skupiny MIBCON se snažíme o rozvoj využití platformy přípravou předdefinovaných řešeních pro vybrané oblasti plánování, reportingu, řízení procesů atd., které zapadají do celé platformy v oblasti partnerských inovací.

Všechna naše aktuální řešení najdete k dispozici na SAP Store:

Image title